Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Cukrászok/tanuló cukrászok...

Cukrászok/tanuló cukrászok véleménye érdekelne, hogy mik a tapasztalataik?

Figyelt kérdés

Megéri ma Magyarországon ezzel foglalkozni, belevágni?

A műköröm mennyire nagy problémát jelent? (Őszinte leszek, több éve azzal élek már a saját körmöm gyengesége miatt. Körülbelül semmit sem tudnék nélküle kivitelezni, olyan szinten hozzászoktam, megkönnyíti az életem.)



2020. júl. 22. 14:00
 1/2 anonim válasza:

Nehéz meló. Rosszul nem keresel vele, viszont hétvégén is kell dolgozni, sokat kell állni, tűrni kell a monotonitást, hisz van, hogy kb 200 sütit kell díszítened stb.

Igaz, nekem saját körmöm volt, de hosszú, megmondták, hogy másnapra már legyen levágva és ez nem opcionális volt, ha maradni akarok, akkor a köröm megy, normál méretre. Attól is függ, milyen hosszú a körmöd.

2020. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2020. szept. 7. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!