Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem mondják már meg...

Miért nem mondják már meg hogy távoktatás lesz-e vagy sem, hogy fel tudjunk készülni a következő tanévre?

Figyelt kérdés
Halottam már olyat aki azt mondta hogy biztos forrásból tudja hogy távoktatás lesz megint. Akkor miért hagynak minket kétségek közt? Én lehet hogy passziváltatnék de így nem tudok majd időben.
2020. júl. 23. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
99%
Azért mert ők is bizonytalanok még. Én azt hallottam, hogy minden egyetem eldöntheti magának, hogy távoktatás lesz-e vagy nappali.
2020. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
mert honnan tudnák? miben más a felkészülés amúgy? könyvek, füzetek, írószerek mindenképpen jól jönnek. amúgy tudsz passziváltatni bármikor, max fizetned kell érte. lehet egyeteme válogatja, az én egyetememen az első hét előtti héten nyílt meg a tárgyfelvétel, és még az első hét végéig is lehetett passziváltatni. utána nem volt ingyenes, heti díja volt
2020. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán maguk az intézmények tudják már, hogy hogyan indul az őszi félév. Viszont én is nagyon örülnék neki, ha legalább valami támpontot kapnánk, mert szerintem nagyon nem mindegy. Nyilván nem az írószerek miatt... de pl. a lakhatás kérdését tekintve én azt gondolom, hogy igenis jó lenne előre tudni. Aki az egyetem városában vagy annak közelében lakik és így napi szinten be tud járni az egyetemre, annak ez nem egy számottevő kérdés. Ugyanakkor sokan más településeken laknak, akár többszáz kilométerre és nekik (és nekem is) szerintem igenis fontos lenne tudni, hogy most számíthatnak-e kollégiumi elhelyezésre, kell-e albérletet keresni és kivenni, vagy pedig abszolút nem is kell majd bemenni és ismételten távoktatás lesz. Én nagyon nem örülnék neki, ha az utolsó pillanatban derülnének ki ezek.
2020. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 jogos, erre nem is gondoltam (pedig én is albérletes voltam). ezesetben tényleg jogos a kérdező kérdése
2020. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is a lakhatás miatt lenne jó tudni. Ha nem lesz kollégium, én nem tudok otthonról tanulni mivel a tesóimnak is online órai lesznek még a szüleim is online fognak dolgozni. Úgyhogy kénytelen leszek passzivaltatni.
2020. júl. 23. 17:46
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem oldjátok meg a lakhatást, minthogy seggre üljetek
2020. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Feleslegesen kössünk szerződést albérletre?
2020. júl. 23. 22:43
 8/9 valaki : ***** válasza:
Én is passziváklok ha távoktatás lesz. Nem megoldott nekem sem, plusz nem is akarom online, semmit nem tanultunk legutóbb, csak beadandókat kaptunk, ez nem egyetem így. Szóval mondom, nem vagy egyedül.
2020. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván azért, mert senki sem tudja, még Orbán vagy Maruzsa sem. Teljesen érthető az aggodalom, de senki nem tud mit csinálni, mert azt nem mondhatják, hogy normál munkarend lesz, mert nem látnak a jővőbe, hogy a járványhelyzet engedi-e. Másrészt ha a helyzet nem romlik túlságosan sokat, akkor nem fognak távoktatást bevezetni, mert annak rengeteg hátránya van, napi 10 megbetegedés mellett őrültség lenne ismét bezárni az egyetemeket. Ami a lakhatást illeti, én nem kötnék szerződést addig, amíg nem tudok biztosat, amúgy is csökkent a kereslet az ingatlanpiacon, mert nem jönnek a turisták airbnb-zni. De azt is mérlegelni kell, hogy az albérleteket minimum 12 hónapra szokták kiadni. A legjobbakat remélem neked meg az összes sorstársnak.
2020. aug. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!