Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A kérdésem a következő....

A kérdésem a következő. Cukrász tanfolyamot tervezek elkezdeni és az oktatás formája távoktatás. Mire számíthat az ember egy ilyen tanfolyam elvégzése során? Adnak elegendő segítséget az oktatók? Érdemes belevágni? Előnyei? Hátrányai?

Figyelt kérdés
Cukrász tanfolyam, Távoktatás

2013. febr. 6. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A távoktatás szerintem alapvetően gyengébb minőségű mint a normál képzés. Okj-s tanfolyamok között is biztos van olyan, ahol heti 1-2 alkalommal kell bejárni.

Én 1x megpróbáltam a távoktatást, nekem nem vált be. Sokkal többet kell tanulnod, mert szinte önállóan csinálsz mindent.

2013. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményed. Végülis lemondtam róla. Az új munkahelyem nem tudom mennyire teszi majd lehetővé, hogy tanulmányaimat is folytassam. Amint olvastam, itt 360órás gyakorlatot is kell teljesíteni, amit meg aztán pláne nem egyszerű a munkámmal összeegyeztetni.
2013. febr. 10. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!