Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE szombathelyi képzésről...

ELTE szombathelyi képzésről és budapestire átjelentkezés lehetséges?

Figyelt kérdés
Az érettségim sajnos annyira nem sikerült jól, bár hogy őszinte legyek, arra számítottam, hogy a budapesti programtervező informatikus szaknál is lentebb megy a ponthatár, viszont fentebb ment. Szombathelyire felvettek államira, de nem igazán szeretnék ott tanulni, főleg a távolság miatt. Lehetséges, hogy félév után átvegyenek a budapestire? Azt olvastam, hogy átvételkor nézik, hogy felvételt nyertem volna-e, de ez akkor is számít, ha a szombathelyin tanultam, és tegyük fel, jó átlagot értem el a félév alatt?

2020. júl. 24. 00:10
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem a Tanulmányi Osztálynak írj ezzel kapcsolatban egy levelet és pontos információkat fog adni.

Itt légbőlkapott kitalációkat is bárki írhat, amit ha elhiszel, lehet nagyobb hátrányba kerülnél, mintha hiteles forrásból kaptál volna infokat.

Elvileg lehetséges az átjelentkezés, de hogy milyen feltételekkel és módon, azt a TO-n tudják megmondani neked a legjobban.

2020. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!