Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 400 pontom lett a felvételin,...

400 pontom lett a felvételin, felvettek az egyetemre, de bután csináltam a besorolást és felvettek volna egy jobb szakra is, ha előrébb teszem, hol jelezhetném a problémámat? VAgy csak félév közben lehet átjelentkezni?

Figyelt kérdés
Mérnökinfora jelentkeztem, fel is vettek, de progtervezőre is felvettek volna az ELTE-n , én azt színesebb egyetemnek látom mint az Óbudait, szerintem ott jobbak a lehetőségeim, illetve több a matek, amit jobban szeretek...
2020. júl. 25. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Üdv a felnőttek világban. A döntéseknek következmenyei vannak.
2020. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Legközelebb újra jelentkezel. Ha szerencséd van, akkor lesz keresztfélév a vírus miatt.
2020. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Most szerintem nem tudsz mást, mint egy félévet/évet lenyomni y és átjelentkezni
2020. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Jövőre (esetleg keresztfélévben) újrajelentkezel. Ennyi.

"Hol jelezhetném a problémámat?" - a felvi.hu rendelkezésedre állt a megadott határidőkig. Most már sehol.

2020. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Sehol, volt lehetőséged sorrendmódosításra július 9-ig.

Két opció van: megvárod a keresztféléves képzéseket, hogy indul-e ez a szak vagy újrafelvételizel februárban.

2020. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. akkor elkezdem itt az egyetemet, aztán átjelentkezek, ha nem tetszene.
2020. júl. 25. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem megéri elkezdened ezt, nyomj le egy évet proginfón próbálj mindent teljesíteni amit csak tudsz és kövi szeptemberben eltudod fogadtatni ezeket a tárgyakat, így nem leszel akkora csúszásban. Én nem infót tanulok, de szerintem ott is kb ugyanazok az alapozó tantárgyak lehetnek az elején. Egyébként tényleg jobban kellett volna figyelni, itt már utólag nem lehet változtatni..
2020. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
*mérnökinfón
2020. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Húha mondjuk, akkor lehet vissza kell fizetned a két félévet, bocsi hülyeséget írtam :D
2020. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!