Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok! Milyen érzést...

Orvosisok! Milyen érzést váltott ki belőletek az első formalinos hulla bonctermi gyakorlaton?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Érdekes volt, előtte még sosem láttam halott embert. A formalin szagát nem csípem.


Volt egy csaj, aki kiment okádni. xd

2020. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
95%

Fura szembesülni vele, hogy ez egy halott ember - ez a lelki oldala.

Fizikailag semmi, majd a Pathologia okoz olyan öklendezést, hogy nocsak.

2020. júl. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Hát kb kismiska volt az első szervkivételhez képest. Na, az megviselt.
2020. júl. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintettek a halott érzi-e a fájdalmat? Ha oszol szét a teste? Bocsi, hogy kérdezem, biztos, hogy furcsa ez a kérdés.Tudományosan bízonyitott, hogy nem de a ti szubjektív véleményetekre is kiváncsi lennék.
2020. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

eleg magas lórol beszelnek itt paran.... engem anaton a szag nem zavart, kellemetlen volt de sosem kellett oklendeznem vagy ilyesmi, fizikai rosszullet sosem fogott el. a patko mar masabb teszta volt, az elso 3 gyakszirol ki kellett mennem mert ereztem hogy el fogok ajulni. az elso orat konkretan oldalt ultem vegig, egyedul, mert mindenki mas birta csak en nem:Ddd oltari fasza erzes volt. deeee... kibirtam! mondogattam magamban, hogy a vizsgara kell koncentralni, a tanulasra, nem a szagra es onnantol jobb lett.

megszokni teljesen sosem tudtam de vegigbirtam a gyakokat, tudtam figyelni a tanarra. hang in there:))

2021. jan. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!