Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van aki váltott idősebb...

Van aki váltott idősebb korában óvónőiről tanítóira? Vagy bármilyen hivatásról tanítóira?

Figyelt kérdés
Hogy tudtátok azt a 4 évet kivitelezni munka mellett, ha pl. messze volt az egyetem?

2019. júl. 19. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt az ország számos pontján van ilyen képzés, tehát olyan nagyon messze nem lesz az egyetem. Másrészt választható levelező képzés, ahol nem kell sokat bejárnod. Harmadrészt ha rendelkezel óvónői diplomával, valószínűleg felmentést kapsz a tárgyak egy része alól. A helyedben inkább azon aggódnék, hogyan fogok majd megélni a tanítói fizetésből.
2019. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%

Hát én csak olyat ismerek, aki óvónőből pincérnő lett, mert az jobban fizet....


Szerintem az óvónő és tanítónő kb. egy fizetési kategória, szóval kár beleölni még 4 évet, mert nem térül meg a befektetett munka, sok tanulás. és akkor sem, ha beszámítanak tárgyakat. Anyagilag semmiképp nem kifizetődő!

2019. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!