Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy nincs...

Az lehetséges, hogy nincs megjelenítve kötelezően választható tantárgyam?

Figyelt kérdés
ELTE-n leszek biosz-magyar szakos tanár hallgató, és a felvehető tárgyaim között nincs egy darab kötelezően választható sem, pedig egy szintén biosz szakos barátnőmnek meg van 6. Ez hogyan lehetséges? Kit hívhatok, kihez fordulhatok ha probléma van?

2020. júl. 28. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

BME-s Neptunom van, de hátha ugyanúgy működik.

Tárgyfelvételre rámész, és kiválasztod a Tárgytípusnál, hogy "Egyéb szabadon választható tárgyak". [link]

Így listázd, szerintem így kiad egy csomót. Vagy, ha nem, akkor a "Minden további intézményi tantárgy"-ra tuti :D. Csak tudd, hogy mit akarsz felvenni. A Mintatantervet is változtathatod, próbálkozz! :)

2020. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, igyekszem, de nekem a Tárgytípusnál csak a minden további intézményi tárgy jelenik meg, plusz ugye a mintatanterv tárgyai. És semmi mást nem mutat, csak a kötelezőket, a többihez meg nem ír semmit, és van vagy 2000 választható óra... minden esetre nagyon próbálkozom, csak nem értem miért nem működik. :(
2020. júl. 28. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátnőd is most fog kezdeni?
2020. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ő is elsős lesz.
2020. júl. 28. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Beregisztráltál a félévre?

2. Lehet, hogy a legördülő menü alapból a kötelező tárgyakra van beállva. Gördítsd le, és válaszd az összes lehetőséget.

3. Ha ez sem, akkor a tanulmányi osztály tud választ adni.

2020. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Beregisztráltam, görgettem, de semmi. Azért nagyon köszönöm a segítséget! :)
2020. júl. 28. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!