Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolai Közösségi Szolgálatot...

Iskolai Közösségi Szolgálatot szeretnék végezni lehetőleg cserediákokkal. Ez hol lenne lehetséges?

Figyelt kérdés
Iskolai Közösségi Szolgálatot szeretnék végezni. Mivel érdekelnek az idegen nyelvek, kúltúrák szívesen foglalkoznék cserediákokkal, hallottam is, hogy van erre lehetőség pár helyen. Az AFS-t próbáltam, de most nagyon bizonytalanok. Nem tudtok-e más helyekről ahol ez lehetséges lenne?

2020. aug. 6. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
AFS, gyere, én évek óta önkénteskedek, és jelenleg is szerezhetsz órát. (Mármint nem MOST, de az év közben lesz lehetőség, fognak jönni diákok).
2020. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anyira azért nem sürgős és suli mellet is szivesen csinálnám, de azért gondoltam rákérdezek, hogy az AFS-nél már azgusztusban nem lehet iksz-t vállalni?
2020. aug. 6. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban még nem, ősszel érkeznek csak meg a diákok, onnan indulnak be úgy ezek a közszolgálatos lehetőségek is.
2020. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!