Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikában hogy fogadják a...

Amerikában hogy fogadják a cserediakokat? Amerikaban cserediák?

Figyelt kérdés
Mármint nyilván a gyerekekre gondolok. Jobban kinézik őt a társaságból, osztályból? Aki volt már, vagy cserediák most Amerikaban, az kérlek tudna nekem mesélni erről egy kicsit? Hogyan lettek barátaid? Szeretsz kint lenni? Milyen a családod?

2020. ápr. 29. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Angliában lenézik, ebből kifolyólag azt gondolom, hogy ott is.
2020. ápr. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 évet voltam kint, nem cserediákként, hanem diákként. Nem nézik le, pont ugyanolyan emberek, mint mi, le sem szják magyarul, hogy ott vagy, ha nem csinálod a fesztivált, simán befogadnak.

Amúgy jelen helyzetben szerintem nagyon nem lehet majd kimenni diáknak, teljesen lezárták a határokat, szerintem a következő 1-2 évben nagyon beutazás nem lesz az usa-ba.


Az élet pont ugyanolyan, mint itthon, nem hülyébbek, mint mi (sok idióta mondogatja, hogy még a fővárosunk nevét sem tudják... ja ilyenkor vissza kell kérdezni, hogy mi Florida fővárosa. A magyarok sem tudják az összes állam fővárosát). Tehát ha kimész nagy különbség az életben nem lesz, mára már az autók sem extrák, sok a japán és európai kocsi. Annyit felejts el, hogy filmet töltesz le, meg zenét, mert odakint lenéznek érte, sőt jön is a büntetés, teljesen illegális a dolog. Ezt a magyar mentalitást el kell odakint felejteni nagyon gyorsan.

2020. ápr. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) nem most utaznék még (ha mennék is), csak érdekelt.

További válaszokat is szivesen olvasnék

2020. ápr. 29. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!