Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet manapság ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ismerkedni 25 fölötti mérnök, fizikus, matematikus, informatikus (reálos beállítottságú) stb. srácokkal? Milyen helyszíneken lehet ilyen srácokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 14:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanott, ahol másokkal is. Senkire nincs ráírva, hogy:"25 fölötti mérnök, fizikus, matematikus, informatikus (reálos beállítottságú) srác".


Utcán, neten, strandon, buszon, szórakozóhelyeken, boltban, stb.

2018. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Reálos beállítottságúval szinte bárhol találkozhatsz.

Ha diplomás kell, akkor pl. kerülj be egy olyan munkahelyre, ahol ilyenek dolgoznak, és ott.

2018. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket én is sejtettem, de a pubokban, kocsmákban többnyire csak ilyen teljes mértékben érdeklődésemen kívülálló alfahímeket látni. Nincs olyan szakmám, amivel ilyen helyeken tudnék mozogni sajnos. Valamiért az okos és értelmes reálos srácok a gyengéim és nem tudom merre járjak, hogy találkozhassak és beszélgethessek ilyen fiúkkal, pedig a BME-re járok én is. Nem feltétlenül párkapcsolati célzattal, de társasági szempontból is az értelmes társaságot preferálnám, akikkel tudnék alkalomadtán a kvantumgravitációról beszélgetni is akár és nem néznek bolondnak, amiért bolondulok a fizikáért vagy a neurobiológiáért. Simán értelmes társaságra vágyok és ilyen fiúkkal ismerkednék már régóta :)
2018. júl. 12. 15:06
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Programozó tanfolyamok nyílt napjain, edzőteremben, Margit futópályán, számtech boltban , túrázós csoportokban, egyetemeken, 9gag-en. Az én (imádott) kocka ismerőseim ezeket a helyeket szeretik.
2018. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, ezeken a helyeken jobban nyitva tartom a szememet ezentúl. Fizikával kapcsolatos előadásokra rendszeresen járok, de ahhoz nem vagyok elég bátor, hogy csak úgy megszólítsak random fiúkat, hogy sziasztok haverkodnék! Pedig lehet ezt kéne :)
2018. júl. 12. 15:13
 6/21 anonim ***** válasza:
De hiszen a BME tele van srácokkal. Előfordulnak 25 felettiek is, ha máshol nem, akkor a végzősök között.
2018. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, de hogy menjek oda? Sziasztok, fétisem az okos fiúk, ismerkednék veletek? :D
2018. júl. 12. 15:17
 8/21 anonim ***** válasza:
Esetleg a "merre van a 210 es terem/ büfé / wc"?
2018. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ez tényleg működik? Ősszel megpróbálom. Gondoltam a "Sziasztok! Ti is ide jártok?" szövegnél vagy elnevetnék magukat és levágnák, hogy poén, vagy hülyének néznének.

Azt kifelejtettem, hogy biológus, orvos mindenféle ilyen okos kis társaság is érdekel :)

2018. júl. 12. 15:26
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sok srácnak is az a problémája, hogy hogyan kezdjen bele az ismerkedésbe.

Odamész, és feldobsz valamilyen témát. Pl. Szerinted Schrödinger kedvelte a cicákat?

Vagy azzal kapcsolatban, ami éppen foglalkoztat. Ha a srác érdeklődő, akkor nem lesz nehéz továbbvinni a beszélgetést...

2018. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!