Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 7 hónap alatt fel lehet...

7 hónap alatt fel lehet készülni az emelt biológia és kémia érettségire, ha már egy diplomám is van?

Figyelt kérdés
Idén végeztem matek alapszakon, de inkább az orvosi pálya érdekelne. Akinek van tapasztalata leírná a véleményét? Előre is köszönöm.
2020. aug. 10. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
2020. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Biológiából szerintem fel lehet. A kémia... én nem tudnék, de tök h*lye vagyok hozzá, szóval azért.
2020. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha tanulgattad őket gimiben, szerintem mennie kell 7 hónap alatt! 😁
2020. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem 7 hónap elég, de kémiából mindenképp keresnék külön tanárt, főleg a számítások miatt. Ha segít jól begyakorolni a típusfeladatokat és mellé megtanulod az elméletet, akkor nem lesz gond. Biológiából pedig ha a követelményrendszer szerint haladsz a tanulással, fel tudsz készülni gond nélkül egyedül is
2020. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Simán, ne hülyéskedj. De biztos vagy benne, hogy ezt akarod? Én orvos vagyok, és a matek szakot csinálom. Vedd figyelembe, hogy az egészségügy egy életforma. Elég egyoldalú életforma, ami nem való mindenkinek, függetlenül a képességektől, empátiától és egyebektől. Mielőtt döntesz, érdemes beszélni olyanokkal, akik régóta benne vannak. Akárhogy is határozol, én drukkolok Neked.
2020. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges, csak tényleg kezdd el a kémiai számításokat már ma. Matekos háttérrel ha egyszer ráérzel és megtalálod benne a logikát már nem lesz problémád, jól be kell gyakorolni a típusfeladatokat. Sok sikert neked! :)
2020. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!