Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináltok a korábbi...

Mit csináltok a korábbi tankönyveitekkel?

Figyelt kérdés
Papirgyűjtésre megy, szelektívbe megy, esetleg megtartjátok?

2020. aug. 12. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont most hétvégén égettem el az összeset a műhelyünk kazánházában. De még a füzeteimet is. Jelen helyzetemben az a legfontosabb, hogy minél kevesebb dolgom legyen itthon (saját elhatározás), ezért bármi, amire nincs szükségem, azt vagy eladom, vagy elégetem. Utóbbi sorsra ítéltettem a régi füzeteket és régi tankönyveket is.
2020. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Papírgyűjtésre megy. Bár egyetemről van pár szakmai könyvem, amit előszeretettel tartottam meg.
2020. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig egyik sem a megőrzést erősíti 😁
2020. aug. 12. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:
3: Nekem nem éri meg megtartani őszintén szólva. :) Nagyon kicsi a lakás, ahol élek, így mindent, ami már "nem aktuális", inkább kiszórok. Tesóim nincsenek, mire gyerekeim lesznek, addigra meg tök király anyagok lesznek már és lehet, mást is várnak el. Volt könyvem, amit odaadtam a volt sulim könyvtárának, mert hozzá sem nyúltam és szép, megkímélt könyvek voltak, az érettségis felkészítőkönyveimet és az angol könyvcsomagokat meg ismerős gyereke kapta. A többi agyonfirkált munkafüzet, össze-vissza kiemelt tankönyv, amivel az egyetlen értelmeset akkor teszi már az ember, ha bedaráltatja. Ugyanez a helyzet a füzeteimmel is, az én kézírásommal sok tanárnak is meggyűlt a baja, nem hiszem, hogy másnak hasznos lehet. Meg aztán, amire az embernek szüksége van, arra rá tud keresni, ami kell neki profibb szinten, azt az egyetemen beléverik úgyis mégegyszer részletesebben. :)
2020. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én leadtam sulikönyvtárban, szétválogatták ami kellett azt megtartották, ami nem, az ment a papírgyűjtőbe.
2020. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor nincs értelme tárolni! :)
2020. aug. 12. 20:23
 7/8 anonim válasza:
Unokáim már leérettségiztek. Van 7 nagy szatyor könyv - hova tehetem ?
2022. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hová tette végűl?
2023. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!