Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen felszerelés kell egy...

Milyen felszerelés kell egy mérnökinformatikusnak? Honnan tudom meg milyen tárgyakat kell felvenni?

Figyelt kérdés

Most megyek egyetemre, mérnökinformatikus szakra. Küldtek egy körlevelet, hogy milyen szakokhoz milyen felszereléscsomagok kellenek, de egyedül a mérnökinfó nem szerepelt rajta. Kell egyáltalán hozzá bármi könyv/felszerelés? Ha igen, mi?


A másik problémám, hogy szeretném, ha a tárgyfelvétel a legjobban sikerülne, de nem tudom, hogy milyen tárgyakat kell felvenni. A tárgyfelvétel viszont szeptember 3-án kezdődik, de csak 7-én kezdődik a tanítás. Honnan fogom megtudni és mikor, hogy milyen tárgyakat kell felvegyek?


Nem értem miért kell ezt az egyetemet ennyire túlbonyolítani, lehetne egyszerűbb, egységesebb is.



2020. aug. 12. 19:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Arra készülök, hogy nehéz lesz, de majd meglátjuk. Gimi előtt is mondták sokan, hogy milyen kemény lesz, éjjel-nappal tanulni kell, aztán ahhoz képest kb. semmi nehéz nem volt benne. Gondolom itt viszont tényleg keményebb lesz jóval, de remélem azért menni fog. :)
2020. aug. 13. 20:50
 12/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy viccelek :D, én csúszás nélkül megcsináltam, neked is menni fog ha tanulsz rendesen.

Viszont az nem vicc higy voltak keményebb szakaszok, minden félévben. Én még nem ismerek olyam PTE-s vagy BME-s mérnökinformatikust akinek nem volt meg a saját mélypontja az egyetemen, ahonnan lábra kellett állnia.

2020. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy nehéz lesz. Főleg úgy, hogy a megszokott környezetből albérletbe kell költözni. Azért hiányozni fog az otthonlét, de ha minden igaz csak csütörtökig vannak órák, úgyhogy otthon is eggyel több napot tudok tölteni.
2020. aug. 15. 20:23
 14/14 A kérdező kommentje:
És remélem, hogy sikerül végigcsinálni, lehetőleg csúszás nélkül. Én megpróbálok mindent megtenni ennek érdekében. :D
2020. aug. 15. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!