Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitel 1, szerintetek ez...

Diákhitel 1, szerintetek ez normális gondolkodás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Sokan furán néztek rám amikor bedobtam h kimaxolom a diákhitel felvételt, és elmegyek belőle utazgatni, veszek kocsit stb stb. Mindent amit nem tehetnék meg pénz nélkül, de meg akarom kapni még fiatalon. Szerintetek ez gyerekes és meggondolatlan felfogás?

Én úgy látom a dolgokat hogy egyszer vagyok fiatal, és tényleg egyszer élünk, és ami ebben jelenleg gátol az a pénz része.

Diákmelózok is mellette néha, de az mindig elmegy a havi kiadásokra.



2020. aug. 15. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
En is gondolkodtam az 500 ezres diakhitelen de szar lenne mester utan adosaggal inditani.
2020. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vagy fiatal, de csak egyszer leszel idősebb is, később még nagyon fog fájni a kamata.
2020. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

"Szerintetek ez gyerekes és meggondolatlan felfogás?"

Igen.

2020. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éretlen és gyerekes. Lakáshitelt még talán megtudom érteni úgy ha nagyjából egy albi ára lenne a havi törlesztő.. De amit te itt felvázoltál az nevetséges.
2020. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!