Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kresz vizsgara hogy keszuljek...

Kresz vizsgara hogy keszuljek fel?

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Online tanulsz? Ott nagyon sok gyakorló teszt van, teljesen ugyanazokkal a kérdésekkel, mint amik a vizsgán lesznek. Csináld őket, a hibás válaszoknak pedig nézz utána, ha kell, csináld újra az egész modult. Sajnos nekem a tantermi felkészüléssel nincs tapasztalatom.
2020. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak online tanfolyamok, amikhez az autós suliban kapsz logint. Vagy a régi bejáros fajta, bár a vírus miatt ez lehet nem aktuális.
2020. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tanfolyamon vagyok
2020. aug. 17. 14:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak vannak dolgok amiket nem ertek és kicsit nehez nekem
2020. aug. 17. 14:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valamit nem értesz, akkor óra után menj oda az oktatóhoz és kérdezd meg a dolgokat. Vagy akár mástól kérdezd meg ott a tanfolyamon.☺️
2020. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
be tudom magolni, konyvem is , de felek hogy nem menne a vizsgan, mert tul komplikalt lesz a kerdes
2020. aug. 17. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a könyv hogy néz ki? Nem ugyanazok a kérdések vannak benne, amik a vizsgán is lesznek?
2020. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mik lesznek a vizsgan, es H minden kell e a konyvbol
2020. aug. 18. 12:43
 9/9 anonim ***** válasza:
A könyvből valószínűleg minden kell (még akkor is, ha te mondjuk B jogsit csinálsz és nem lesz szükséged a motor műszaki dolgaira), mert bármit kérdezhetnek. Nem nehéz a kresz, csak időt kell rá szánni és józan ésszel átlátni, hogy mi miért van. Tantermi tanfolyamon szerintem nyugodtan kérdezz, ha valami nem világos, hiszen azért fizetsz, hogy megértsd/megtanuld. Mi nem megy egyébként?
2020. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!