Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvvizsgázók (TOPIK)!...

Nyelvvizsgázók (TOPIK)! Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés

Ugye idén is lesz nyelvvizsga lehetőség, de már az elején elakadtam.


Kérdéseim:

- A regisztrációs lapot (ami ennek az oldal [link] legalján van), ki kell nyomtatni és kézzel beírni nagybetűvel az információkat? Vagy be kell gépelni?

- Az alatta található kis laprészt nem muszáj jelentkezéshez bevinni? Vagy igen?

- Honnan tudom meg a regisztrációs számom?


Ha van még bármilyen információtok, azt megosztanátok? Előre is köszönöm!!



2020. aug. 17. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is most fogok nyelvvizsgázni, én kézzel tölteném ki, úgyis személyesen kell bevinni. Nem paráznék a számok miatt, gondolom majd ott ráírják :D Biztos segítenek ott nem kell parázni.

Melyik szintre jelentkezel?? És miből tanulsz? ^^

2020. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnos én nem Bp-i vagyok, ezért nem tudok személyesen bemenni, így az egyik rokonom intézi nekem. Még nem tudom biztosra, de szerintem TopikII :)

Általában videókból tanulok, de van pár könyvem (főleg nyelvtani), meg pár szótáram.

2020. aug. 18. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj értem~ Mondjuk én sem pesti vagyok :D

Sok sikert ^^

2020. aug. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként én kézzel kitöltöttem és az alsó részt is vinni kell, mert ott aláírja majd aki átveszi, a számot meg nyilván ott írják rá :)
2020. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!