Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol helyezkedhetek el pénzügyi...

Hol helyezkedhetek el pénzügyi szakügyintézői végzettséggel?

Figyelt kérdés

2 éves tanfolyamra jeletkeztem pénzügyi szakügyintézői szakra nem ez lesz a végleges végzetségem (vagyis úgy tervezem)

De egyéb okok miatt most nem tudok messzebre menni tanulni és ez a szak helybe van. És előbb elvégezném ezt és utána mennék egyetemre.

És tapasztalatok alapján szerintetek hol tudnék ezzel majd a későbbiekben elhelyezkedni, ha úgy döntenék hogy az egyetem mellet dolgoznék is.


2010. aug. 4. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Talán felvesznek vele a postára pénztárosnak, egy bankba már nem merném garantálni ennyi pályakezdő diplomás mellett...
2010. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Felesleges elvégezned, menj egyetemre mert ezzel csak annyit keresel majd amennyiből kijössz éppenhogy..


Nameg ha nem mész egyből továbbtanulni akkor felejtesz, emelik a ponthatárokat, stb stb stb.


Később sokkal nehezebb lesz és 2 év is sokat számít!

2010. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

és ha utána mérlegképes könyvelőnek tanulnék??? Ahoz mitszóltok mi a vélemyényetek erről a szakról? Nehéz?? Megérti?

Ugyanis most olvasgattam neten és ezt találtam.

2010. aug. 4. 23:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Megéri?? Bocsikaa:)
2010. aug. 4. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:

mérlegképes könyvelő megéri, de az is jobb diploma után :S

hha választani kell egy pénzügy ügyintéző+ mérlegképes kv között vagy egy diplomás közgazdász + mérlegképes könyvelő között, akk vszínűbb h a második kerül előtérbe... menj fősulira, én azt tanácsolom

2010. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Milyen megyében élsz? És melyik városban? Úgy értem fővárosban? Ez is fontos, mert azért ott el-el lehet helyezkedni ám. Ne aggódj, legtöbbször diplomásokat sem vesznek fel, mert túl sok a fizetési igényük, és van hogy inkább okj-seket vesznek fel. Amúgy rengeteg elhelyezkedési lehetőség van bármely cég pénzügyi osztályán. Ha igazán akarod minden sikerülhet. Soha ne hagyd, hogy letörjenek ezek a hozzászólók. Igazuk van, mert nehéz elhelyezkedi (szinte mindenhol), de nem lehetetlen. Egyenlőre mindig a jelenben élj! Most arra koncentrálj, hogy a lehető legjobban tudd elvégezni a szakmát, a legjobb jegyekkel, a legtöbb odafigyeléssel. Amikor eljutsz a 3. félév végéhez, már gondolkodhatsz ezen. Szurkolok: egy pénzügyi szakügyintézős (akinek nincs dipomája, és dolgozik) :)
2010. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jajj nagyon szépen köszönöm a tanácsodat:) egészen felvidítottál am szabolcs megyében lakom pillanatnyilag de hát még diák vagyok 18 éves. De a jövöben szeretnék elköltözni innen. és azt még esetleg megkérdezhetem hogy a fizetés kb mennyi persze örül azember ha mostanság munkahelye van de azért szeretném tudni hogy körülbelül mennyi mert fogalamam sincs:)
2010. aug. 5. 14:15
 8/9 anonim válasza:
Először próbaidőn adnak 120 körül, aztán próbaidő után 160 lett nekem, plussz kajajegy. (Jah ezt kézhez kapom, ebből már nem vonnak!) Örülök, hogy felvidítottalak. Sok sikert!
2010. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

engem is érdekelne kedves utolsó, hogy te most hol dolgozol, melyik városban és milyen cégnél/banknál? (ha nem túl tolakodó)

én is most állok továbbtanulás előtt, elcsesztem az időt ezzel a dologgal, túl sokat gondolkodtam és amilyen szakok tetszenek, oda nem fognak felvenni...se emelt érettségim, se nyelvvizsgám...középszinten fogok mindenből érettségizni.

úgy tervezem, hogy a 2 év alatt lehet teszek egy nyelvvizsgát és egy másik érettségit(talán emeltet-úgy hallottam 2012től csak emelttel vesznek fel egyetemre)

addig pedig csinálnám ezt, hogy ne essek ki a ritmusból és előképzettségem is legyen.

a többi okj-s felsőfokú meg nem nagyon érdekel.

amúgy a BGF-re mennék. :)


köszi a választ előre is, és bocsi, hogy itt de nem akartam új kérdést indítani. :)

2011. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!