Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor fogja kiküldeni a...

Mikor fogja kiküldeni a beiratkozàsi papírt a mélyen tisztelt egyetem?

Figyelt kérdés
Várhatóan még a beiratkozás előtt hajlandó lesz rá? Mondjuk úgy legalább egy nappal előtte? Vagy arra nem gondol, hogy valakinek hetekkel előtte jelezni kell, ha emiatt szabira megy munkahelyéről? Egyáltalán tisztában vannak vele, hogy hogy lesz a jelen helyzetben, vagy mèg ők sem tudják? Eddig semmi levél, holnap nincs leveles nap, utána ünnep, már csak a jövő hét maradt. Gondolom szeptember elejéig meg kellene történnie valamikor, egyelőre senki semmit nem tud, valahol meg már mindennel tisztában vannak másik egyetemen. Persze a hallgató mindent csináljon meg időben...

#egyetem #beiratkozás #magasztosprofesszorurak
2020. aug. 18. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Nem xd
2020. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Én pótfelvételivel jelentkeztem, az én levelemet elfelejtették(nem tudom te rendes vagy pótfelvételivel jelentkeztél), és úgy kellett telefonálnom az egyetemi TO-ra, hogy mi a helyzet.

Lehet neked sem ártana egy telefonhívást lefolytatnod velük.

2020. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Általában emailben küldik meg. Nézd meg nincs e spamben. Ha még semmi sem jött az egyetem kari honlapján is szoktak tájékoztatni. Ha ez sincs igy akkor megkeresed a tanulmanyi osztaly elérhetőseget és enailen telefonon érdeklődsz. Ez egyetem és nem óvoda senki sem intezi el helyetted. Ja és a prof nem foglalkozik ilyesmivel nem azért van az egyetemen, de majd megtanulod előbb - utóbb.
2020. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem csak te nem kaptál, hanem még senki más sem a szakodon, akkor nincsen baj :) Bizonyára meg fogjátok kapni, max. kicsit később. Ha pedig csak te nem kaptál, akkor azt jelezni kell. Szerintem erre nem feltétlenül a tanulmányi osztály a legjobb, de tuti mindenhol máshogy működik... nálunk ilyen dolgokkal szimplán elküldenek a francba, nem az ő dolguk. A legegyszerűbb mindig az, ha a problémát a szakos csoportba kiírja az ember és a szakos felelős vagy a tanulmányi referens továbbítja annak, akinek kell vagy pedig elmondja, hogy kinek kell jelezni (és ez nálunk soha nem a TO...).
2020. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

“Ez egyetem és nem óvoda senki sem intezi el helyetted.“


Jaj hagyd már az ilyen ótvar modoros dumát. Mindig van egy ilyen buzgó mócsing aki jön ezzel a gagyi dumával, hogy ez nem óvoda stb.


Igen ez nem óvoda, épp ezért elvárnám, hogy időben tájékoztassanak, mivel nem két homokozás közti szünetben megyek beiratkozni, hanem munkából.

Meg mi az hogy senki nem intézi el helyetted? Ember neked ennyi agyad van? Írjam meg magamnak az értesítő levelet, meg dobjam be a saját postaládámba, hogy mikor kell menni, vagy mégis mire akartál kilyukadni?


Amúgy a lényeg: közben jött egy email az egyetemtől, amit spamba rakott, nem véletlen, mert kb. egy szeméttel egyenértékű az egész, tele helyesírási hibákkal, meg összefüggéstelen zagyvaságokkal, de a beiratkozás még éppen kiderül belőle, hogy mikor lesz, de elvileg papíron is ki kell küldeni azt írja, ezt legkésőbb keddig meg kell tenniük, mert szerdán menni kell.

2020. aug. 18. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!