Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2020 őszi érettségin lesz...

2020 őszi érettségin lesz szóbeli?

Figyelt kérdés
Lehet tudni valamit arról, hogy ősszel lesz-e szóbeli az érettségin vagy ezt még senkisem tudja? Gondolom azért valamennyivel az érettségi előtt ezt bekell jelenteniük, nem?

2020. aug. 19. 17:46
 1/8 Szivessa3 ***** válasza:
100%
Hát, a mostani állapotok alapján szerintem simán lesz szóbeli, mert egyébként is ősszel kevesebben érettségiznek, így könyebb megoldani
2020. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Több mint valószínű hogy igen, hacsak nem üt be megint a vírus. Az előző válaszolónak igaza van - ősszel sokkal kevesebben jelentkeznek, ezzel meg nő az esélye a szóbelinek.
2020. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a fentieknek, annyi a "hiba" a válaszukban, hogy idén májusban sokan elhalasztották őszre au érettségit, így sokkal többen fognak érettségizni idén ősszel, mint amúgy, de nyilván kevesebben, mint májusban. Tehát csak annyi, hogy spéci erre az időszakra nem lehet alkalmazni az eddigi "adatokat". Ettől függetlenül szerintem lesz szóbeli.
2020. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szivessa3 ***** válasza:
100%
Hát én idén érettségiztem májusban és azért láttam, meg a statisztikák is azt mutatják, hogy nagyon kicsi azoknak a száma, akik halasztottak.
2020. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Edulineos adat szerint várhatósan 3x annyi diák lesz, mint 2019-ben.
2020. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szivessa3 ***** válasza:
100%
Egyébként helytől függően a valós számok nagyon eltérőek lehetnek. Nem tudjuk, hogy a kérdező melyik városban tanul, melyik suliban, mert az őszi érettségizők száma nagyon eltérő lehet iskolánként majd. Azt tudom, hogy abban az iskolában, ahol én tanultam, ott 1 ember volt olyan, aki ősszel megy érettségizni május helyett.
2020. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
20 ezer előrehozottra jelentkezőt utasítottak el, közülük sokan dönthetnek úgy, hogy októberben pótolják az elmaradt érettségit.
2020. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És így, hogy napi 1000 fertőzések vannak, így is nagy az esély arra, hogy lesz? Vagy szerintetek úgy oldják meg mint májusban?
2020. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!