Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelezősök, mi a tapasztalat,...

Levelezősök, mi a tapasztalat, ha jövőre elkezdem 46 évesen levelezőn az egyetemet, mennyire számítok majd kirívóan idősnek?

Figyelt kérdés
Tudom, minden csoport más életkori elosztású, de nálatok hogy volt? Milyen korúak tanulnak túlnyomórészt levelező képzésben? Nagyon kilógok majd a sorból?
2020. aug. 20. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Nálunk 30+ a java ..

2020. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

47 éves vagyok, harmadéves. És ezzel a második legidősebb a csoportban.

A többség nálunk 25-35 közötti, de igazából sosem éreztem, hogy kilógtam volna.

2020. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Levelezőn nem tökmindegy? 40 fölött egyébként se kell azzal foglalkozni, mit mondanak mások.
2020. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Szomszéd hölgy 53 évesen kezdte el a vegyészmérnökit levelezőn és mondta hogy annak ellenére hogy ő volt a legidősebb a csoportban, de volt vele majdnem egy korú férfi is aki 3 évvel volt fiatalabb, a többség 35-40 év körüli volt, és 3 olyan ember volt akik 30 alattiak voltak, köztük a legfiatalabb 21 éves volt. De a levelezőn általában 25-50 év körüliek vannak többségben. Volt egy kollégám aki a 3.diplomáját 56 évesen szerezte csak mert érdekelte őt az a szak mivel a fia is odajárt és gondolta miért ne csinálhatná meg.
2020. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem. Volt osztálytársam fiatal, levelezős, és ő a legfiatalabb, mindenki 40+-os az órákon.
2020. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!