Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztatlan tanári képzésre...

Osztatlan tanári képzésre idén tényleg elmaradnak az alkalmassági vizsgák a koronavírus miatt vagy az hülyeség?

Figyelt kérdés
Beadtam Egerbe és Debrecenbe is töri tanárnak, de valaki azt mondta nem lesznek alkalmassági vizsgák. Ennek van valami valóság alapja?

2020. ápr. 8. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Május végén vannak az alkalmasságik. Addigra biztos eldől. Én nem hallottam semmi ilyesmiről, hogy elmaradna. Engem is érint a kérdés, figyelem a híradásokat ezzel kapcsolatban, de még nem írtak semmit, legalábbis az én egyetemem nem.
2020. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Idén elmaradnak az alkalmassági vizsgák, osztatlan tanárképzés esetében a motivációs levelet veszik figyelembe, csecsemő- és kisgyermeknevelő, óvodapedagógus, tanító szakokon pedig egy írásbeli nyilatkozat kell arról, hogy a felsőoktatási tanulmányokat semmilyen betegség nem akadályozza. Tegnap még ez volt a friss infó.
2020. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!