Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az egyetem...

Mit tegyek, ha az egyetem által küldött órarendben szerepel egy óra (illetve a mintatantervben több is), amit (gondolom én) fel kellene vennem, de tárgyfelvételkor a Neptunban nem szerepel?

Figyelt kérdés
Környezetmérnöki szakon fogok kezdeni és (elvileg) lenne egy iyen óram "környezetvédelem biológiai alapjai" de ezt sehol sem találom a Netunban, így nem tudom felvenni. Mintatantervet is nézegettem már, de teljesen más, mint amilyen tárgyak nálam a Neptunban vannak. Ilyenkor mi a teendőm? Vagy csak várjak és majd lesz valahogy? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2020. aug. 24. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a mintatanterv nem jó, nekünk is pl. a második évben küldtek ki egy emailt, hogy véletlenül nem a mi évfolyamunk mintatanterve lett feltöltve a mi mintatantervünk helyére. Vagy az is lehet, hogy jó a mintatanterv és fel kellene venni azt a tárgyat is, csak valamiért nem lett meghirdetve vagy valami miatt éppen nem látható... a Neptun csodákat tud művelni :D Nekünk van egy probléma bejelentő excel táblánk, amibe mindenki bele tudja írni a tárgyfelvételkor adódó gondjait pl. óraütközés, betelt, nem látom stb., majd ezeket összesítve továbbítja a szakfelelős az illetékeseknek. Valamint még be szoktuk írni a facebook csoportunkba, hogy ez és ez van, másnak is van-e ilyen problémája stb. és akkor is egyszerűbb megbeszélni és megoldani.
2020. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még nem hirdették meg. Simán előfordul, hogy csak a versenyes tárgyfelvétel 3-4. napján hirdetik meg...
2020. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Irj emailt Vidakne Dr. Toth Ildikónak vagy Dr. Kozma Gábornak.

Egyebkent szorgalmi időszak 2.heteig lehet meg targyat felvenni/leadni. Csak akkor kell fizetni erte ha te hibadbol tortenik. Ha elfelejtettek kiírni akkor nem kell fizetni.

2020. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!