Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gólytábor résleteit milyen...

A gólytábor résleteit milyen időpontik fogják kiküldeni?

Figyelt kérdés
Meddig kell kapnom e-mailt a beostásról, programokról stb? Mindenki megkapja a e-mailt vagy aki csak jelentkeett a táborba??
2020. aug. 24. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint nem is jelentkeztél gólyatáborba?
2020. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Lyó a hejesírás! Méltó egy gójatáboroshoz!
2020. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesznek idén gólyatáborok a járvány miatt. Max kis szakokon.
2020. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 De jelentkeztem, és el is lett postáva a jeletnkezési lap fotóval, neptun kóddal együtt


#2 bocsi a Z betűt nem mindig veszi


#3 Kikülték a meghívót is ahol meg volt jelölve az én sakom is

2020. aug. 24. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Corvinuson előtte pár nappal kaptam e-mailt, amiben benn voltak, hogy milyen nyilatkozatokat kell kitölteni, és hogy hétfőn 9-kor tali a keletinél, és ennyi. Ilyen programokról nem írtak előre semmit, ott tudtuk meg, vagy nem tudom mit szeretnél pontosan kapni.
2020. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyjából erre voltam kíváncsi. Igazából az érdekel, csak egy visszajelés érdekelne, hogy biztosan megérkezett-e a jelentkezésem
2020. aug. 24. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemre mész?

Arra esetleg figyelj, hogy például nekem nem jelezte ki az e-mailt, mert a promóciók-hoz rakta a gmail.

2020. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig írjátok már le legalább, hogy milyen egyetem. Azon belül is karonként változhat, de legalább egy egyetemnevet tudnánk. Amúgy előtte egy héttel szerintem szoktak jönni az infók, még ha nem is az összes.
2020. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!