Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, meddig fog...

Mit gondoltok, meddig fog működni a rendes tantermi oktatás? (Mostani tanévre nézve)

Figyelt kérdés
Az én tippem: szerintem legkésőbb novemberig a legtöbb iskola átáll a digitális oktatásra.

2020. aug. 26. 01:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy az eszük viszi... sajnos.
2020. aug. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem október😬 de hallottam már olyat is egyik ismerősünktől akinek mondta valami igazgató hogy 2 hét😂 de reménykedjünk,hogy sokáig..

Pl most láttam egyik egyetemi gólyaavatón 5en megfertőzödtek,ha már ilyeneket nem lehet tartani (mondjuk baromság volt megtartani)akkor lassan nincs miről beszélni

2020. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Csak ott lesz online oktatás, ahol járványügyileg szükséges. Nem merik meglépni, hogy megint országos zár legyen.
2020. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Én is a hármas véleményét osztom.


A járványügyi helyzettől függően lesznek egyes helyeken iskolabezárásos digitális oktatás. A gazdaság nem bírna el egy olyan leállást, mint tavasszal.

2020. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
30%

Már ne haragudjatok de aki szerint van értelme a hibrid oktatásnak azt mennyire lehet segghülye?!


Ha bemész gyakorlatra, ott szünetben még bemész mosdóba, átsétálsz a másik terembe, várakozos stb ugyanúgy ott a veszély. És elé egy apró szikra ami beindítja az egészet. Ahhoz meg a gyakorlati jelenlét bőven elegendő.


Szerintem szeptemberben már Pestnekk annyi.

2020. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

A koronavírus nem támad a stadionokban ahol több ezer ember üvölt maszk nélkül, 500 fő alatti koncerteken ahol mindenki maszk nelkül vedeli a sört, a strandon ahol több, mint százan vannak a hullámmedencében (természetesen maszk nélkül), a gyárakban, a tömött bkv járműveken...., de az egyetemeken és a közoktatásban rögtön azonnal lefertőzi a tudásra éhes fiatalságot.

Mennyire életszerű.

2020. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
5-ös. Nem kéne egyből letámadni azt, aki normálisan válaszol. És nem kéne okoskodni. Szerinted gyakorlat nélkül mit ér egy szakma? Semennyit.
2020. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
20%
7-es Mert szerinted egy egyetemi gyakorlati órának mennyi köze van a valósághoz?! 😂
2020. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
8-as. Pl. Egy orvosin mennyire jó az online oktatás? :) okoskodás az megy. Szépen lesz iskola. Nincs több lógás. (AKINEK NEM INGE NEM VESZI MAGÁRA)
2020. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Egy orvosi boncolást, vagy egy vegyész laborgyakorlatot nem lehet online megcsinálni.
2020. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!