Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van rá esély higy...

Szerintetek van rá esély higy középsuliba digitális oktatás legyen újra majd?

Figyelt kérdés
2020. aug. 26. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Csak helyi szinten (gócpontokban) tartom ezt lehetségesnek. Országosan nem hiszem, hogy mindenhol egységesen digitális oktatás lenne.
2020. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem elég reális esély van rá.
2020. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem hinném hogy Tolna megyébe lehetne.
2020. aug. 26. 11:53
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Jó pár hete már bejelentették, hogy ahol a vírus miatt szükséges ott át állnak digitális oktatásra. Így csak lokálisan lesz digitális oktatás, nem országosan.
2020. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Minden lehetséges. Még egy új vírus is jöhet. Sose lehet tudni. Sőt egy aszteroida is becsapódhat. ;)
2020. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagy az esély újra a digitális oktatásra.

Remélem be is következik,mert itthonról akarok tanulni!

Nem akarok én már bejárni semmi értelmét nem látom,hogy ott tengjünk az iskolapadban,ennyi kihagyás után,de ez csak az én véleményem bármi megtörténhet...

2020. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig van értelme. Nem csak oktatnak, hanem nevelnek is. Online nem lehet nevelni.
2020. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!