Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri medikus-ápolónak lenni...

Megéri medikus-ápolónak lenni orvosi mellett?

Figyelt kérdés

Orvosi egyetem mellett mennyire volna leterhelő medikus-ápolóként dolgozni? Megéri, azért, hogy tapasztalatot szerezzen az ember? Hallottam, hogy előtte önkénteskedni kell, az kb mennyi időt jelent?

Köszönöm előre a válaszokat!



2020. aug. 27. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van kötelező nyári gyakorlat ápolásból. Az orvosi a szak jellemzőiből kifolyólag is elég gyakorlatorientált..
2020. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, már túl is vagyok az ápolastan gyakorlaton, de ott nem sikerült mindent megtanítani. Ebből kifolyólag is gondoltam, hogy talán érdemes lenne medikus-ápolónak lenni, hogy több tapasztalatom legyen.
2020. aug. 27. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Nekem több ismerősöm is csinálta harmad-negyedévtől (olyan helyeken, mint Péterfy angiológia, SE KK SBO, SE-AITK, SE III. Bel, Honvéd SBO, Honvéd ITO, Heim Pál SBO, Heim Pál toxi), nekik nem kellett előtte önkénteskedni. Tényleg jó tapasztalatszerzésnek és ha később ugyanazon az osztályon szeretnél dolgozni, akkor plusz előny, hogy ismerni is fognak.


(Tény, hogy az orvosi gyakorlatorientált, de az a tapasztalat, hogy sajnos nem eléggé.)

2020. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, értem most már mit szeretnél.

Igaza van a 3-asnak, megéri.

2020. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!