Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt anno a...

Kinek milyen volt anno a középiskola?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 13:47
A kérdező szavazást indított:
Rossz
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Rossz
2020. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Pokol
2020. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Az általános iskola borzalmas volt, ezért gyakorlatilag elmenekültem hatosztályos gimnáziumba. Szerencsém volt, egy nagyon kedves osztályközösségbe kerültem, és ha nem is mindenki, de volt a tanári karban néhány ember, akikre ma is jó szívvel emlékszem vissza. Akkoriban elég komoly egészségügyi problémáim voltak, ezért nem minden emlékem pozitív, de erről nem az iskola tehet. Tudom azt is, hogy az emberek jó részének sajnos nem volt olyan szerencséje a középiskolával, mint nekem.
2020. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
27%
Szar
2020. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon jó volt! Főleg általános iskola után, ahol 7-8-ban iskolai zaklatás áldozata voltam. Gimiben erős volt az osztályközösség, és segítettünk egymást, nem bántottuk. A programokat nagyon szerettem, a tanárok többsége magas szinten tanított. Egyedül a német tanárnak nem tudom megbocsátani, hogy megutáltatta velem a németet, amit korábban szerettem, és egy elvileg idegen nyelvben erős suliban pont ezt nem tudtam kihasználni a tanár alkalmatlansága miatt!
2020. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!