Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik középiskolába érdemes...

Melyik középiskolába érdemes mennem/milyen Munka illene hozzám?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom mi illene hozzám ezért fordultam ide hátha ti tudtok segíteni.


Szeretek gondolkodni valamin de nem vagytok túl türelmes, szeretek játszani és sportolni. Szerintem jó kommunikációs késségem van(habár most itt picit zavarba vagyok szóval öhhh) éd szeretek idegen emberekkel beszélni. Szeretem ha valamin sokat dolgozok aztán sikerül,fizikai munkát is szeretem. Ált. csapatostúl szeretek dolgozni de vannak kivételek. Jó memóriám van és ügyes is vagyok, ha valami érdekel nagyon hamar megtanulom de ami nem azzal szenvedek órákat(tanulásra gondoltam most). Másoknak is szívesen segítek ha tudok viszont ha már tizedjére sem érti meg kezd elegem lenni, fontos számomra a hirerarchia(nem tudon h kell írni talán hierarhia). Nem szeretek egy helyen ülni, mozgékony vagyok.



Bocsi ha nem ebbe a témakörbe tartozik vagy valami nem volt fontos.

Ha valamit nem írtam le írj rám vagy írd ide válaszolok.


2019. márc. 13. 17:30
 1/1 anonim válasza:
Legyél tanár. Azok alapján amit leírtál illene hozzád.
2019. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!