Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki készül még idén színötösnek...

Ki készül még idén színötösnek lenni?

Figyelt kérdés
Nekem eddig sosem sikerült, de hátha idén végre összejön!
2020. aug. 30. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A főtantárgyakat nézve (amik számítanak a továbbtanulásban) nekem célom 5-ösnek lenni. A többi nem izgat annyira.
2020. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár én egyetemen kezdek, de ez a cél :) hajrá!
2020. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Színötös sose voltam és szerintem nem is leszek,bár voltak ötöseim és örültem neki de ezek többnyire olyanok voltak amik nem voltak fontosabb órák és kb. tanulás nélkül tudtam hozni is ezt végig középiskolában.

Most egyetemista vagyok itt nagyon máshogy van az osztályozás mert 50%-tól van meg az elégséges és néha azt is nehéz hozni néhány vizsgán és örülün annak is, bár most lett egy ötösöm is bár azt hittem hogy éphogy csak meglesz az elégséges.

2020. aug. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Nem írunk dolgozatot, szóval elég nehéz is lenne.
2020. aug. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

5. probálkozásom lesz az ide, mert 9-12. között, mindig egyetlen egy tantárgyból voltam négyes félévkor és évvégén is(,így 4,9+ volt az átlagom 4 tanéven keresztül). Mindig a magyaron csúsztam el, mert diszlexiásként soha nem tudtam jobb átlagot produkálni 4,6-nál ebből a tantárgyból. Remélem idén össze jön már, mert csak (kb 8 különböző) szakmai óráim lesznek. Így sokkal könnyebb is lesz, mint az előző tanévekben a 10-15 tantárggyal.


Remélem, hogy sikerül neked is idén!:D

2020. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!