Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miből könnyebb emeltszintezni?...

Miből könnyebb emeltszintezni? Történelem, Magyar, Angol nyelv, Matematika vagy Vendéglátós szakmai tantárgyak?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amelyik legjobban érdekel.
2020. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A matek egyáltalán nem érdekel, a többi engem egyformán érdekel.
2020. szept. 1. 11:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem az angolt lenne érdemes emelten csinálni, persze attól függ, hogy hová mész.
2020. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hová mész továbbtanulni?
2020. szept. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Angol. Arra tanulni se nagyon kell. A többire azért igencsak kell.
2020. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az angol. Az a legkönnyebb emelt. Magyar az az egyik legnehezebb, emelt törire pedig azért kell sokat készülni.
2020. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is angol. Az a legkönnyebb is, arra tényleg nem kell nagyon tanulni, meg olyan sokat ismételni, hisz ha egy szót vagy mondatot megtanultál angolul, akkor azt már nem kell újra átnézned, hisz tudod.


És azzal mész a legtöbbre, ha egy nyelvből teszel emelt vizsgát. Mert azzal majd nem mindenhova felvesznek.

2020. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyart semmiképp sem. Az az egyik legnehezebb emelt, rengeteg háttértudàs kell és annak a javítása a legszubjektívebb. Az angolról az a véleményem hogy sokan mondjàk az a legkönnyebb. Ha megvan a szinted hozzà igen, de ha jóval b2 szint alatt van a tudàsod akkor nem annyira könnyű.
2020. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A többieknek igazuk van. Én is angolból emelteznék. A magyarhoz szerencse kell, vagy ismered, vagy nem, „műveltség” kell hozzá, amit az iskolában nem tanítanak meg.
2020. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A te erősségeidtől függ. Én angol érettségin tuti leizzadnék. Töri sem ment soha. A matekot vagy a vendéglátós tárgyakat választanám.
2020. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!