Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a különbség az esti és a...

Mi a különbség az esti és a levelező tagozat között?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Bár egyikre sem jártam, de nekem az lenne a logikus, hogy a levelező nem heti 5 nap van, hanem csak 2-3 nap mondjuk és csökkentett óraszámúak a tárgyak, az esti tagozat pedig azt jelenti, hogy minden nap van tanítás, csak a tanítás este van, olyan 9 óráig kb.
2010. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam estis, ott heti kétszer volt tanítás, délután négytől asszem olyan 7-ig, de ebben nem vagyok biztos. Levelezős is voltam, pontosabban távos, de nálunk ez nagyon nem volt tisztázott a suliban, hogy most akkor melyik osztály melyik. Levelezőn két hetente egyszer volt tanítás, amire nem volt kötelező bejárni, mert az oktatócsomagot év elején mindenki átvette, elvileg abból lehetett tanulni, és félévente vizsgázni, viszont aki bejárt kéthetente, annak nem kellett, mert ilyenkor az órákon megtörtént a számonkérés.
2010. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!