Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit takar az esti képzés,...

Mit takar az esti képzés, valamint a levelező (OKJ-s képzésen és egyetemen is)? Mi a különbség? Mikor kell bejárni, hogy vannak a vizsgák?

Figyelt kérdés

Nehezebb a nappali képzésnél? Mármint úgy értem, hogy nehezebb-e, hogy itt kevesebb óra van(?), és jobban magamtól kell felkészülni.. Vagy nem így van? Nem tudom hogy működik ez az egész, de nem találok róla semmi bővebb információt.

Mennyire lehet bírni azt hogy egyszerre dolgoznék és járnék esti/levelező képzésre?

Mi a különbség a kettő között??

Köszi előre is :)

18L


2011. jún. 25. 20:20
 1/2 anonim válasza:

Az esti képzés iskolától függően lehet hétköznap este és egy hétvégi nap délelőtt. Én voltam esti okj-n, szerda-péntek este és szombat délelőtt-délután voltak óráim néha. A levelező pedig olyan, hogy csak hétvégén kell bemenned. A tananyagot a levelezőn biztos hogy megkapod elektronikus úton, az estinél ez iskolafüggő, de többnyire ott is küldik, hála az e-learning terjedésének.

Mennyire nehéz munka mellett? Ez személytől függ, ki mennyire bírja. Az esti képzés a hétköznap esti tanítás miatt lehet nehezebb, de bármelyiket választod, egy hétvégi napod biztosan rá kell áldoznod. Nem lehetetlen, de fárasztó egy strapás munkahely mellett.

2011. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobb a nappali képzés
2016. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!