Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen majd felvehetem egy...

Egyetemen majd felvehetem egy másik szaknak a tantárgyát?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék ELTE-re járni gazdmenre, de szeretnék mellette arabul tanulni, és BTK-n erre van egy tantárgy.

2020. szept. 2. 14:36
1 2
 1/20 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
33%
Külön kérelmezni kell, de igen - annyi, hogy egy bizonyos kredit érték után fizetni kell érte (ezt egyeteme válogatja).
2020. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem kellett semmiféle kérelem, szbválnak felvehető.
2020. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Ez úgy van ahogy a 2-es is írta szabadon választhatóként felveheted és nem kell hozzá semmi kérelem.
2020. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Másik szaknak a tárgyai meg sem jelennek a tárgyfelvételi listában, csak azok jelennek meg amit alapból felvehetsz.
2020. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
De ha rányomsz hogy nem a szakod tantervéből akarsz órát felvenni akkor feltudsz venni más szakok óráit is.
2020. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
4, minden intézményi tárgy megjelenik, ha olyan a beállítás.
2020. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem, miért lettek lepontozva a helyes válaszok. Szabadon választható tantárgyként szinte minden tárgy/kurzus felveheto (ezeket nálunk Campus kurzusnak nevezik).

Neptunon belül rámesz a tárgyfelvételre, es ott ki tudod választani, hogy a mintatanterv tárgyait, az egyeb szabadon vàlsztható tárgyakat vagy pedig a minden tovabbi intézmény tárgyait szeretnéd felvenni. Itt az utolsóra lépve kilistázza az összes kar szabadon felvehető kurzusait :)

2020. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7: [link]


Érdekes nincs itt semmi. :) Azért, mert a többi szaknak semmi köze hozzád. Azok a tárgyak jelennek csak meg ami a Te szakodon felvehetsz. Más nem. Na ezért vagy lepontozva.

2020. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

[link]


na, te meg ezért vagy lepontozva.

2020. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Őszintén nem értem, hogy az osztatlan matek-magyar tanárképzeshez hogyan kapcsolódika portugal elő-haladó kurzus, de én ott, ahol írtam, fel tudom venni.

Ahogyan közgázos órákat is

2020. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!