Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szabadonválasztható tárgyak...

Szabadonválasztható tárgyak között felvehetem egy másik karon hírdetett tárgyat is?

Figyelt kérdés
Neptunba van olyan, hogy "Minden további intézményi tárgy" és akkor ott kijön jó pár tárgy ezek közül bármelyiket fel lehet venni szabadon választhatónak, ahol nincs a megjegyzésbe semmi? Vagy csak azt lehet amelyinek a tárgykódja megegyezik a saját képzés kódoddal, azaz a saját karod hírdette meg?

#debrecen, egyetem
2020. szept. 1. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szte-n ttik karon felvehettem btk-s tárgyat szabadon választhatóként.
2020. szept. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
OE-n vettem fel másik kar előkövetelmény nélküli tárgyát, egyik kedvencem volt. Vannak persze olyanok amiket nem enged felvenni, csak ha arra a képzésre jársz.
2020. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is SZTE-n szintén ttik karon felvettem egy töris tantárgyat :D
2020. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!