Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-sek!!! Hogy működik a tesi ?

BME-sek!!! Hogy működik a tesi ?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy ugye kell két félévet tesizni, és a Neptun azt írja, hogy a követelmény heti 2 óra, viszont tárgyfelvételnél csak 1 órás foglalkozások vannak. Ez azt jelenti hogy heti 2 tesit kell felvenni vagy elég egyet és ez van elszámolva 2 tanítási órának?

2020. szept. 2. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a heti kettőt úgy érti, hogy az egyetemen is egy tanóra 45 percnek számít, a két tanóra 2x 45 perc és az egyetemken így tömbösítve tartják. Azaz 1,5 óra, ami egy átlagos egyetemi tanóra hossza. Szóval az heti 1x 1,5 órás elfoglaltság.
2020. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A valóságban a tesi időtartama 60 perc, azzal ne törődj h a mintatantervben hogyan van kiírva...az elején nekem is összezavaró volt. Sok sikert:)
2020. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a segítséget :)! Tényleg nagyon zavaró, hogy így van kiírva de mostmár legalább tudom :)
2020. szept. 2. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!