Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen ütköző órákat...

Egyetemen ütköző órákat felvegyek szerintetek? Előadásokról van szó.

Figyelt kérdés
Mivel online lesznek az órák, és általában nem kell bekapcsolni a kamerát, ezért elgondolkodtam, hogy nem-e kéne megpróbálni felvenni az ütköző órákat. Sajnos szinte teljesen átfedik egymást, ezért nem tudom, mi legyen.
2020. szept. 3. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Ha átfedik egymást az órák a rendszer nem engedi felvenni. Amúgy értem hogy mit akarnál meg hogy ha így lenne lehetne tanulni mindkettőt de abban az időpontban nem tudod felvenni. Másik időpont nincs kiírva, hogy felvehesd?
2020. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán, nálunk engedi a neptun.

elmész az első alkalomra, kiderül, mi a helyzet, legfeljebb az egyiket leadod.

2020. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Engedi a Neptun, mert nincsenek az időpontok megadva ott, csak külön órarendben.
2020. szept. 3. 18:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos, nálunk csak 1-1 időpont van előadásoknál.
2020. szept. 3. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd fel baj nem lehet belőle ha úgy is online van az egész.
2020. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre vedd fel, aztán ha már ismered a követelményrendszert, legfeljebb az egyiket leadod.
2020. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megerősítést! :)
2020. szept. 3. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!