Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz volt nektek az...

Mennyire nehéz volt nektek az emelt történelem érettségi? Hány százalék lett, és melyik évben írtátok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
2018-ban írtam. Hát bevallom őszintén tanulhattam volna többet is az írásbelire. A 20. századi történelem a gyengém. Így azok a feladatok nem igazán mentek. De a szóbelim az 50/48 pont lett arra becsületesen felkészültem. Összességében 75% értem el. Ha jobban átnézem az 1956 utáni eseményeket tehát a 12 tankönyvet akkor nem vesztettem volna sok pontot és 80% felett lettem volna. Bánom is de ez van, végül elég lett így is a pontom amire szerettem volna. Úgy hogy összességében úgy gondolom hogy maga az érettségi feladatok nem nehezek ha begyakorlod átnézed ez csak ezen múlik.
2020. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!