Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy reggeli...

Hogy néz ki egy reggeli rutinotok kollégiumba?

Figyelt kérdés

2020. szept. 5. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha 8-ra kell menni órára akkor kb. 6:20/6:30 körül felkelek, elmegyek tusolni, utána reggelizek. Majd fogmosás, pici sminkelés, felöltözök, összeszedem a szükséges cuccokat a táskámba és indulok a buszmegállóba:)
2020. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Általában 8:15-re kell menni, ezért 7:25-kor felkelek, felöltözöm. Álmosan odavánszorgok a hűtőhöz, csinálok reggelit, aztán megyek a mosdóba. Végül összeszedem a cuccaim és elindulok. Szerencsére onnan csak 5-10 perc a megfelelő épület.
2020. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szeretitek a kolit?🤗
2020. szept. 5. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Én általában 6:00-6:30 között kellek felöltözök, megfésülködök és már megyek is a buszhoz mert 7:10-kor már indul, hogy beérjek kb. 7:30-ra az egyetemre a 8:00-kor induló órára. A kollégiumot szeretem bár a kiköltözéskor a portás nők nagyon felb@szták az agyam mert beszorult a cuccom a liftbe és ők csak gúnyolódtak rajta, hogy most nekik kikel hívni a szerelőket mert hülye voltam.
2020. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kollégiumszerűben laktam egy ideig, felkeltem, fogat mostam, fürödtem, aztán hét körül mentem gyalog a suliba, és útközben vettem kaját.
2020. szept. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha reggel 8-kor kezdek, akkor 6:30 körül kelek. Gyors be szoktam vetni az ágyamat, utána pedig megyek a fürdőbe. A fürdőben szoktam felöltözni, hogy ne zavarjam a szobatársam és elintézem a szokásos fürdőszobai dolgokat pl. fogmosás, mosakodás stb., illetve sminkelek. Ha kész vagyok, akkor (kabát,) cipő, táska (mindig előző este szoktam bepakolni, reggel csak bedobok egy üveg vizet, gyümölcsöt) és indulok is a buszmegállóba. Ha pl. együtt kelünk és mindenki egyszerre készülődik, akkor kicsit lassabb és stresszesebb, mert mindenkinek kell a fürdő, kerülgetjük egymást stb., de megoldjuk. Ha pedig csak később van órám, akkor azért bele szokott férni egy reggeli, vagy mondjuk főzök egy teát/kávét és nem csak úgy elrohanok. Picit messzebb lakom az egyetemtől, illetve a buszmegállók is távolabb vannak, többet kell sétálni és emiatt kicsit több időt kell szánnom a közlekedésre.
2020. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!