Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beleírjam a motivációs levélbe...

Beleírjam a motivációs levélbe, hogy szeptembertől xy szakon távoktatásban tervezek tanulni?

Figyelt kérdés

A levelezőt nem írnám bele, mert hátrányt jelenthet, de egy távoktatás azért mégis más, az nem megy a munka rovására, nem? Hiányzást sem okoz, stb.

Ráadásul épp arra a szakra akarok menni, ami az álláshirdetésben elvárás, hogy olyan érdeklődési köröd legyen.

Szóval azon filózom, hogy vajon plusz lenne, ha beleírnám és látnák, hogy tényleg érdekel (persze normálisan megfogalmazva, nem ilyen kis kelekótyán ahogy most írok)? Vagy hagyjam inkább?

Nagyon szeretném a munkát.


2017. jan. 17. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd bele, mert látják a cégek, hogy ezt tanulod... de ha kérik belőle a meglévő papírt vagy tudást akkor gáz... nem véletlen környezetvédelmis képzés ez? mert pár éve távoktatásban csináltam én is ilyen Debrecenben...
2017. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, ez gazdasági képzés, kereskedelmi.

Az álláshirdetésben elvárások pontokba vannak szedve és rögtön ez az első pont, hogy érdeklődés ez meg az iránt.

Én pedig épp ezt szeretném tanulni szeptembertől távoktatásban.

Tehát nem azt mondom hogy ezt tanulom, hanem ezzel támasztom alá az érdeklődésemet, hogy ezt szeretném tanulni szeptembertől távoktatásban.

2017. jan. 17. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
jaj hát akkor igen írd bele, jóhogy...
2017. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Estádio de Felchút ***** válasza:

BGE kermark?

Ott sz*pni fogsz. És szerezz be egy buttplugot is. Vazelinnel könnyebb lesz, de azzal is fájni fog. Csaxólok.

Szerintem egyelőre ne írd bele a motlevélbe, szeptember az még messze van, felvételt is kell oda nyerni. Interjún, ha rákérdeznek a terveidre, természetesen megemlítheted. Július 26. után pedig, ha felvesznek suliba, akkor a CV-be is írd be.

2017. jan. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen az

Ki tudnád fejteni hogy miért? :O

2017. jan. 18. 00:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Bele KELL írnod, még akkor is, ha emiatt rosszul járhatsz.


Köteles vagy minden olyan tényről, adatról tájékoztatni a munkáltatót, (a leendő munkáltatót is) ami a munkaviszony létesítése, teljesítése, megszűnése szempontjából jelentős.

2017. febr. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!