Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem jelentik még be a...

Miért nem jelentik még be a távoktatást?

Figyelt kérdés
Vegyek ki azért egy albérletet egy évre feleslegesen, aztán úgyis távoktatás lesz...

2020. szept. 6. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Elmesélem nálunk mi volt a forgatókönyv. Az egyetem 4 közleményt adott ki, míg eljutottak az online oktatásig.

1.) Jelenléti oktatás

2.) Hibrid oktatás

3.) 200 fő feletti óra csak online lehet

4.) 25 fő feletti óra csak online lehet

Nekem minden órám 25 feletti, tehát marad úgymond a távoktatás, az elbérlet pedig szépen üresen áll :)) ......

2020. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nálunk ragaszkodnak a jelenléti oktatáshoz, még az előadások is kötelezőek..
2020. szept. 6. 12:49
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Engem felvettek koliba, de alog merek vinni valamit magammal, mert ki tudja mikor küldenek haza...
2020. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, engem meg nem vettek fel koliba... most befizetek albérletre, aztán jön a távoktatás, ott áll majd üresen, a pénzt meg fizetni kell
2020. szept. 6. 13:12
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

"Nálunk ragaszkodnak a jelenléti oktatáshoz, még az előadások is kötelezőek.."


Még... várj 1-2 hetet majd nem úgy lesz az...


Nekem is jelenléti lett volna még 1 hete mindenből. Tegnap neptun üzenet jött(ezt figyeljük) az összes 25 fő feletti kurzus óra online.

És hány 25 fő alatti kurzusom van? nulla.

Vagyis ugyan az eygetem ezt így nem mondja ki, de az összes kurzus online = itt a távoktatás.

De hogy ezt miért nem lehet kimondani?

2020. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert hivatalosan "tök jók vagyunk":S - le kellene fújni, ez minden nappal csak nevetségesebb. Nálunk még ragaszkodnak a jelenlétihez, de csak megjön az eszük... hazardírozás.
2020. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Vajon az 55%-os miért pontoz le mindenkit? :) Béna.
2020. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell üresen állni. Költözz be és legalább nyugodtan csendben tudod hallgatni az online órákat, megismerni a várost..stb..
2020. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8

Csak azt fizetni is kell, úgy meg nincs értelme ha nincs suli

2020. szept. 6. 16:16
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
én is emiatt nem vettem ki albérletet és ingázhatok napi szinten.., mert hagyományos oktatás van. A vezetőség szerint egészen addig, amíg országos szintű rendeletet nem adnak ki az egyetemek látogatási tilalmáról... szuper csak ki tudja mikor vagy egyáltalán lesz-e megint ilyen..
2020. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!