Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Még februárban jelentkeztem...

Még februárban jelentkeztem egyetemre, fel is vettek, viszont nem arra ahova szerettem volna menni, így úgy gondoltam halasztok egy évet és újrapróbálom jövőre. Nem iratkoztam be, de még kapom az e-maileket, elvileg passziváltatnom kéne magam?

Figyelt kérdés
Viszont fogalmam sincs hogy kéne és a neptunba sem tudok belépni jelenleg. Van okom az aggodalomra, vagy ezek az e-mailek csak automatikusan jönnek mert anno ezzel jelentkeztem?

2020. szept. 7. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem iratkozol be, akkor nem kell passzíváltatni. Viszont érdemes felkeresni az egyetemet és jelezni felé, h nem szándékozol náluk tanulni.
2020. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem iratkoztál be, akkor semmi teendő.
2020. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen a válaszokat!
2020. szept. 7. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!