Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap lesznek az első óráim...

Holnap lesznek az első óráim egyetemen, SOS?

Figyelt kérdés

Ez az első félévem, levelezőn vagyok. Öt éve nem jártam már iskolába, mert dolgoztam, és most is munka mellett fogok tanulni.


Teljesen pánikolok. Nem tudok jegyzetelni, sose tudtam. A lényeget jól megragadom, csak amíg írok, addig nem tudok figyelni, és le fogok maradni.


Meg a másik, hogy vonattal megyek, kétszer kell átszállni, azt se tudom hol kell leszállni, utána meg taxival szeretnék az egyetemig menni, de azt se tudom hogy kell taxit hívni mert se azzal, se vonattal nem utaztam még. Tiszta ideg vagyok.


Egyáltalán mit kell vinnem? Füzet és toll és ennyi? Vagy mit? És hogy fogom megtalálni a termet? Teljesen el vagyok veszve.


Bármilyen információt, tippet szívesen fogadok!


És bocsi, tudom hogy nem vagyok most túl összeszedett, de nagyon ideges vagyok.



2020. szept. 9. 05:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, és pontosan ez az, amire szükségem volt, nagyon szépen köszönöm!
2020. szept. 9. 08:41
 12/14 anonim ***** válasza:
26%
Bocsi, de nem lakok, hanem lakom - helyes magyarsággal, mert ikes ige. Még ha nem is magyar szakos leszel, akkor is helyesen kell tudni használni az anyanyelvet. Eszem, iszom, játszom stb.
2020. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha már eljutsz az iskoláig, a portások segítőkészek szoktak lenni.
2020. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#12 Köszönöm, hogy kijavítottál, de még jobb lett volna, ha a kérdésemmel kapcsolatban is írtál volna valamit.


Köszönöm mindenkinek. Végül a csoporttársaim az épület előtt gyülekeztek, így a teremhez együtt mentünk. A MÁV és a TElvira appok megtalálása után pedig nem is tűnt olyan bonyolultnak az átszállás sem. A jegyzetelés is sokkal jobban ment, mint amire számítottam.

2020. szept. 13. 06:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!