Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ-s képzésre megyek,21 éves...

OKJ-s képzésre megyek,21 éves vagyok, kapok családi pótlékot?

Figyelt kérdés
(Ez lesz az első OKJ-s képzésem,és ingyenes a képzés.)
2010. aug. 6. 13:39
 1/7 anonim válasza:
Igen!
2010. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem, mert 20 éves korig jár...tőlem is most vonták meg és hiába megyek egyetemre, nem kapok az államtól semmit...aztán meg majd adózzak...faszaaaaaaaa
2010. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

úgy tudtam 23 éves korig van. én tavaly még kaptam is. hacsak azóta meg nem változtatták.

24F

2010. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugi kapsz, mert az OKJ középszintű oktatásnak számít, én 20 vagyok és okj-re járok és tegnap kaptam pont családit, az előttem szóló írta hogy nem kap, az azért van, mert felsőoktatásban tanul már, ha ott tanulod, akkor vszinűleg nem kapsz, de ha szakiskolában akkor kapsz!
2010. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2010. aug. 6. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fogsz kapni, most változtatták meg, eddig 23 éves korig járt, ezután már csak 20 éves korig. Én 22 vok és egy felsőfokú okj-n veszek részt ott mondták nekem, ez a helyzet...
2010. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Sajnos így van ahogy mondod...
2010. aug. 9. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!