Gyermekotthoni munkás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, gyermekotthonban szeretnék dolgozni.

Találtam egy okj-s képzést, viszont nem találtam semmi olyan információt, hogy eltudnék-e ezzel helyezkedni, ha elvégezném. Egyébként a tanfolyam megnevezése:

Pedagógiai és családsegítő munkatárs



2020. szept. 12. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

vannak még egyáltalán gyermekotthonok?

Inkább lakásotthonok vannak, ill. még ún. tanodákban is szétnézhetsz.

2020. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jaj ne menj oda! Én dolgoztam ott!


De egyéként el tudsz helyezkedni valószínűleg mert mindig hiány van. Senki nem akar már odamenni dolgozni. Nekem egy volt kollégám úgy került be, hogy egyszer csak besétált az utcáról, hogy munkát keresne. De nem lesz unalmas az tuti. Jó kis balhék lesznek. A Béke gyermekotthonba végképp ne menj. Munkatársaim mondták még, hogy az a legdurvább. Mindennaposak a rendőrök. Ahol én dolgoztam ott csak néha jöttek. Ajtóleszedés, füvezés, üvegkitörés, érfelvágás, éjszakai ügyelet, tetvek, rühök, primitív rokonság ezek várhatóak. Főzni is kell majd valószínűleg. Nekem is kellett. Takarítani, mosni minden. Helyettesíteni is kiküldhetnek egy másik lakásotthonba. Adódhat olyan, hogy a putriba kell hazavinned a gyereket hétvégére. Nagyon kemény és durva. Oda idegrendszer kell.


De nem is feltétlen kell elkezdened tanfolyamot rögtön. Nekem sem volt az elején végzettségem, közben szereztem meg. Két éven belül kellett megszereznem. Elkezdhetsz előbb dolgozni. Nekem legalábbis lehett így.

2020. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!