Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miben illik nyelvvizsgára menni?

Miben illik nyelvvizsgára menni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anno senki sem volt annyira kiöltözve, csak minimálisan. Szóval ne nagyon húzz farmert, leginkább a szakadt farmert hanyagold. Ha lány vagy, akkor szerintem egy fekete nadrág, vagy valami elegánsabb szabású nadrág, plusz valami blúz. Ha fiú, akkor pedig valami hétköznapibb ing talán. Szóval na, nem kell annyira kiöltözni, de azért szerintem egy picit illik, azért mégse rövidnadrágba menjen az ember.
2020. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Fekete nadrág, fehér/fekete ing/blúz. Nyakkendő, elegáns cipő nem szükséges.
2020. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
75%
Elegánsan de nem kell fekete-fehér. Írásbelin mindenki úgy ült ahogy akart, én is csak akkor öltöztem ki amikor komplex volt a vizsga mert akkor a szóbeli miatt úgyis kellett. Mikor az elsőt csináltam, még iskolás voltam, akkor a sulis ünneplő volt rajtam, a másodiknál fekete ing, fekete szoknya, a harmadiknál világoskék blúz, fekete szoknya. Szövetnadrág is oké szerintem, csak nekem nincs. Fiúknak szövetnadrág, félcipő, valamilyen ing.
2020. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Írásbelire teljesen mindegy, a szóbelire csinos, de laza
2020. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!