Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szóbeli nyelvvizsgára miben...

Szóbeli nyelvvizsgára miben illik menni?

Figyelt kérdés
Jövőhéten péntek lesz a beszédértés része (origo), aztán következő héten kedden a beszédkészség. Még nem nagyon voltam ilyenen, szóval fogalmam sincs a szokásokról. Valaki segítene? 16/L

2018. nov. 20. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nalunk ilyenre mindenki vmi csinibben, alkalmibb rucibam ment. Mert nagyban számít az első benyomás, ahogy bemész az ajtón. S ez is jelzés értékű!
2018. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinibe, de azért kiskosztüm nem kell. Sötét nadrág, szép blúz meg esetleg egy blézer pl elég.
2018. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell kioltozni de ne is szakadt cuccban gyere. Volt akin rendes oltony volt, valakin meg terepgatya. Na az utobbit keruld el xd
2018. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat en is azt mondom hogy igenyesen mondjuk fekete nadrag/szoknya szebb cipo valami feher bluz szerintem nem szükseges ing nalunk igenyesebb öltözet eleg volt. Túl teperő ne legyel kostüm nem kell de azert ne olyan szoknyat valasz amibol minden latszik. Csak lazan sok sikert :)
2018. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor én mentem nyáron utána mentünk barátokkal strandra, szóval nekem volt a blúz alatt egy rózsaszín bikini, a nyakamnál látszódott a kötő is, nem volt semmi gond belőle :D
2018. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! ☺️

Szerintetek egy szürke vagy kék ruha(nem kivágott, és elég hosszú is) megfelelő a beszédkészség részhez, vagy inkább maradjak a nadrág-blúz párosnál?

2018. nov. 22. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csinos, kicsit elegánsabb ruha, akkor nyugodtan. (Nem iskolai ünnepség, hogy fehér blúz, sötét nadrág/szoknya legyen.)
2018. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!