Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miben illik megjelenni egy...

Miben illik megjelenni egy nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Szombaton vizsgázom, és nem tudom, hogy mibe szoktak ilyenkor menni.

2017. szept. 28. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elegánsban, de nem túlelegánsban. Az írásbelire kényelmesben.
2017. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. szept. 28. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért vegyél zoknit.
2017. szept. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kiöltözni nem kell, ha felveszel egy inget vagy egy blúzt az elég.


Néhányan papucsban és mackóalsóban szoktak megjelenni de szerintem ők már túl kényelmesre vették.

2017. szept. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a valaszt!
2017. szept. 29. 06:34
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Oh, TElC? Kitartást! Gyúrj a levélre, a többi az hozzáképest bakfitty! :D


Szóbelin meg csak beszélj. Ha kell: dobbj be kamuszöveget, nem az a lényeg, hogy te tényleg az idei év Nobel-díj várományosa vagy-e, csak tudj beszélni. Ja, és hagyd a másikat is beszélni :).

2017. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell túlöltözni. Én (fiú létemre) egy farmert meg egy inget vettem fel, úgyanúgy telcre, és egyáltalán nem voltam alulöltözve. Persze voltak olyanok, akik kirittyentették magukat rendesen (öltöny, nyakkendő stb.), de nem ez volt a jellemző. :) Sok sikert!
2017. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!