Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobban elvezze...

Mit tegyek hogy jobban elvezzem a vezetest?

Figyelt kérdés
Már 30 óránál tartok, nsm sokára megyek megint, és még mindig nem élvezem, es sokat hibazok. Az oktatom folyamatosan leb*sz ha valamit nem úgy csinálok, és mindig azt mondja hogy nem lesz meg a jogsim, és soha nem dicser meg. Mar nagyon ki vagyok emiatt idegileg, pedig amúgy jo oktató lenne. Nagyon szeretném már a jogsit, de nagyon felek főképp az oktatomtol. Mit tegyek?

2020. szept. 15. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizsgázz le sikeresen. Nekem ez megoldotta.
2020. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hasonlóképp voltam, csak engem ki sem írt az oktató vizsgára, mert azt mondta, hogy ilyen hülyének úgysem lesz meg, mint én. Oktatót, és iskolát váltottam. Neked is ezt tanácsolom, vagy te is úgy végzed majd, mint én.
2020. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy leszid az baj, de ne csüggedj, mert attól, hogy nem dicsér, még csinálhatod szerinte jól. A vizsgán sem fog dicsérni. Nem tehetik sajnos, pedig sokat csökkentene szerintem a vizsgadrukkon.

Ha meg nem élvezed, valóban válts. Semmi értelme úgy tanulni, ha utálod az egészet.

2020. szept. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van egy alap feszültség minden egyes órán, akkor akármit mondunk, nem fogod élvezni. Lehet itt puhányozni meg gúnyolódni, de attól még igenis frusztrálhat egy tanulót (főleg ha nulláról kezd tanulni, ideges és/vagy maximalista típus), ha folyton leszidják, kiabálnak vele. Az meg szerintem egész egyszerűen nem méltó egy oktatóhoz, hogy olyanokat mondjon, hogy soha nem lesz meg a jogsid. Igen? És ő akkor minek van ott? Miért nem mondja meg kerek-perec, hogy nem vállalja a tanításodat tovább? Hiszen úgyis reménytelen eset vagy szerinte. Ja persze, a pénzed azért kell.


Kérdező, ha úgy érzed, lehet beszélni vele, órán kívül pl normális, akkor szólj neki, hogy nem érzed jól magad az órákon, zavar a folytonos szidás. És hogy szeretnél valami pozitív megerősítést is, kérd meg pl, hogy mondja el, miben tart jónak.

2020. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Detto igy ereztem. Szerintem olyan bena srac a vilagon nincs mint en, hogy kozel 100 ora kellett ahhoz, hogy atmenjek. Raadasul en az a tipus vagyok, akit leszidnak meg inkabb elveszti az onbizalmat. Probalj meg beszelni vele, hogy telnek nalatok az orak? En pl kihasznaltam, hogy bizonyos temakban sokkal felfilagosultabban gondolkodtam, mint az oktatom, es elkezdtuk rola beszelgetni, es egy ido itan rajott, hogy ertelmes valaki vagyok, csak mivel nem 20 ev alatt kezdtem el a vezetest igy sokkal ovatosabban megyek mimt egy atlag fiu. Végül egesz jol megtalaltuk az osszhangot.
2020. szept. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!