Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2021 májusában angolul szeretn...

2021 májusában angolul szeretnék emelt matematika érettségit tenni. Vajon lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Két tanítási nyelvű iskolába járok, ahol kötelező lesz az emelt angol érettségi és mellette 2 tárgy angolul (csak az lehet amit tanulunk, tehát kémia, matek vagy célnyelvi civilizáció). Nekem a kiválasztott szakhoz szükségem lesz egy emelt matematika érettségire, de a célnyelvi civilizációhoz hülye vagyok, hogy magyarul tehessem le a matekot.


Járt-e már valaki hasonló cipőben? Aki igen, az tudna segíteni, vagy csak leirni a tapasztalatait.



2020. szept. 16. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetséges, de ez már a kérdésedből is kiderül.
2020. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de gondold át hogy biztosan fog-e úgy sikerülni, ahogy te azt akarod.

Nekem hasonló volt: tanultam biológiát, matekot és célnyelvit angolul. Bioszból emeltre mentem és kellett a felvételihez, így azt nem mertem bevállalni angolul. Így tettem érettségit célnyelviből és matekból angolul.

2020. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!